איך הכל התחיל?

חיסונית התחילה את דרכה כחברה משפחתית אי אז לפני שלושה עשורים, כשיעל בן-עמרה, אמא מסורה ודור שני לשושלת רוקחים, חיפשה פתרון שירגיע את בנה התינוק שסבל מאד מכאבי בטן.

אביה, שניהל בית מרקחת גדול בפריז, הוריש לה מחברת עבת כרס, שבה נרשמו כל ניסיונותיו והצלחותיו ברקיחת תרופות ופיתוח נוסחאות חדשות.
בין הממצאים גילתה נוסחה לטיפול בקוליק וכאבי בטן אצל תינוקות מגיל אפס! יעל מיהרה להזמין את הרכיבים הנחוצים: שומר, אניס, מנטה, ועוד דברים טובים מיצרנים ברחבי העולם, רקחה את התמיסה, ונתנה לתינוקה בתקווה.

ואכן- הפלא קרה! התינוק ה'צרחן' נרגע, השתתק, ואפילו נרדם. עם סיום חופשת הלידה, רצתה יעל להקל על לאימהות ותינוקות נוספים שסובלים מהתופעה. היא התחילה להציע את טיפות הפלא הטבעיות בבית המרקחת שלה ומאז הכל היסטוריה…

התמצית הטבעית שקיבלה את השם 'גרפווטר' הקלה משמעותית על אינספור תינוקות והפכה לילות של מיליוני הורים לשקטים ורגועים יותר.

ואיך זה ממשיך?

מתוך תחושת שליחות, אכפתיות ורצון להקל על ההורים ועל ילדיהם, אנו פועלים לייצר ולשווק את הגרפווטר על טהרת רכיבים מהטבע, ללא אלכוהול, ללא סוכר וללא צבעי מאכל וגם ללא צורך במרשם רופא.
עם השנים צברנו שם ומוניטין והפכנו לחברה בינלאומית המובילה בתחום פתרונות טבעיים לכאבי בטן אצל תינוקות וילדים, אנו שמחים להקל על כל המשפחה ולהפוך את היומיום לרגוע יותר.

למה גרפווטר של חיסונית?

בגלל הניסיון העתיר שלנו בתחום, ומפני שגרפווטר הוא הפתרון הטבעי היחיד. זה פשוט עובד בשטח וכשאימהות נותנות לתינוק או לילד את המוצר הן יכולות להיות רגועות ב-100%.

הגרפווטר נמכר ברוב בתי המרקחת בארץ, בבתי טבע ובחנויות למוצרי תינוקות, הוא מיוצא לחו"ל; לאירופה, ארה"ב וסין, ונמכר במיליוני יחידות בשנה.

החזון שלנו

אנו שואפים לתת פתרון מקיף וטבעי למגוון בעיות עיכול, להרחיב את הליין של הגרפווטר
ולספק מענה לבעיות במערכת העיכול לכל המשפחה; החל מתינוקות, ילדים ובוגרים,
ובהמשך גם מענה למטיילים ולבני לגיל הזהב.

גרפווטר. זה כל הסיפור.